Totobo3 Bayi Üyeliği

Totobo3 Bayi Üyeliği

Türkiye’de hizmetlerini uzun zamandır kesintisiz devam ettiren Totobo3 hakkında ne biliyorsunuz? Eğer ki onunla ilgili bilginiz yoksa öncelikli olarak mutlaka sıradan bir platform olmadığını öğrenmelisiniz. O sadece üyelerine açık bir kuruluştur. O zaman biz de sitesine gider üye oluruz diyebilirsiniz. Bunu yapamazsınız çünkü sitesinde üyelik ekranı bulunmamaktadır. Aynı zamanda sadece giriş ekranını görebilirsiniz. Kullanıcı kaydınız yoksa o ekrandan başka bir ekrana da geçemezsiniz. Bu noktada 2 farklı üyelik seçeneği bulunduğunu da unutmamalısınız. Bir tanesi sıradan kullanıcı üyeliği ve bir tanesi de Totob3 bayi üyeliği olmaktadır. Peki ama bayi üyeliği nedir ve ne işe yarar? Ne gibi avantajları vardır?

Totobo3 Bayisi Nedir?

Hizmetlerini uzun zamandır devam ettiren Totobo3 kapalı devre bir kuruluş olduğundan ötürü doğrudan kullanıcı kaydı kabul etmemektedir. Aynı zamanda ödeme de kabul etmemekte, para yatırma işlemi yapmamaktadır. Bunların tamamını sahip olduğu bayilere bırakmıştır. Dolayısıyla sizler sıradan bir üyelik almak istiyorsanız mutlaka Totobo3 bayisi bulmalı ve onun üzerinden kayıt olup para yatırma ile çekme işlemi yapmalısınız. Eğer ki siz sıradan üyelik değil de Totobo3 bayi üyeliği istiyorsanız işte o zaman bizimle irtibat kurmalısınız.

Bizim gibi siz de bayisi olabilir, kullanıcı kaydı oluşturabilir, ödemelerin yapılmasına aracı olabilirsiniz. Sistemde çok önemli bir payınız olacak ve mutlaka güvenilir hizmet vermek zorundasınız. Dilerseniz detaylar hakkında daha fazlası yazının son kısmında yer almaktadır.

Totobo3 Bayisi Ne İşe Yarar?

Sahip olduğunuz bir Totobo3 bayi üyeliği bulunuyorsa öncelikli olarak sizlerin onun iş ortağı olduğunu bilmeniz gerekir. Dolayısıyla hem kendiniz hem de onun için kullanıcı kaydı oluşturmalısınız. Bu noktada kayıt alabilmeniz için insanların size güvenmesi gerekir. Dolayısıyla güvenilir olmak zorundasınız.

Ek olarak üyelerinize çeşitli ödeme yöntemleri sunmak zorundasınız. Aksi durumda onları memnun edemezsiniz. Bunun haricinde sistem ön ödemeli kontör ile çalışır. Sizler buradan paneliniz için kontör satın alır ve bir üye kendi hesabına ödeme yaptığı zaman bu kontöre karşılık gelen tutarı onun hesabına aktarırsınız. Eğer daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız mutlaka bize Whatsapp üzerinden yazın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Totobo Twitter Adresi

Totobo Twitter Adresi

Totobo, 2016 yılında hayatımıza girerek müthiş bir bahis örneğine imza atmıştır. Kullanıcılarını ise daima memnun ...